Bizimle iletişime geç
Sine Haber

Sine Haber

Aleyna Tilki çok iddialı konuştu

Aleyna Tilki çok iddialı konuştu

Magazin

Aleyna Tilki çok iddialı konuştu

Cevapsız Çınlama şarkısı ile müzik listelerini alt üst eden, Youtube üzerinde 250 milyondan fazla dinlenme elde ederek rekoru elinde bulunduran genç şarkıcı Aleyna Tilki, yeni yaşına bastı.

Küçük yaşı nedeni ile alkollü mekanlarda çıkması yasaklanan, yaşı nedeni ile önünde engeller bulunan Aleyna Tilki, 17 yaşına bastı.

Pastasını kesen Aleyna Tilki’yi, geçtiğimiz günlerde hastaneden taburcu olan yakın dsotu Emrah Karaduman’da yalnız bırakmazken, basın mensupları da yer aldı.

Basın mensupları ile birlikte pastasını kesen genç şarkıcı, çok iddialı konuştu.

Pastasını üfledikten sonra, “Abla oldum artık. 18’e bir yıl kaldı, geri sayım başladı. 2017’ye damga vurdum. O damgayı güzelleştirmek istiyorum. Şimdiden hazır olun, seneye dünya starıyım” ifadelerini kullandı.

Basın mensuplarının pastayı üflerken ne dilek tuttunuz diye sorması üzerine de, “Lady Gaga ile aynı gün doğmuşuz. Bu tesadüf falan değil.Dünya starı olmayı diledim. Garanti olsun diye dua ettim” yanıtını verdi.


Havacılık Yönetimi üzerine master programında yer alan, akademisyen adayı. Kültür sanat, televizyon, sinema ve magazin gibi kategorilerin haberciliğini yapmasının en büyük nedeni de bu alanlara yakından ilgisi. Amacı ise habercilik ilkelerinin korunduğu, haber okurlarına kaliteli ve yararlı haberleri sunmak.

Yorum yapmak için tıkla

Bir cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Daha fazla Magazin

Yukarı