Bizimle iletişime geç
Sine Haber

Sine Haber

Aladağ adlı etkinlik ile anılacaklar!

Özel Haber

Aladağ adlı etkinlik ile anılacaklar!

Bir süre önce gündemi uzun süre meşgul eden ve yürekleri dağlayana Adana’ya bağlı Aladağ’da bir kız yurdunda çıkan yangın sonrası hayatını kaybeden 11 genç kız, 11 ünlünün yazdığı metinler ile anılacak.

Aladağ adlı etkinlik ile anılacaklar!

8 Mart Dünya Kadınlar gününde gerçekleştirilecek olan etkinlik, Ses Tiyatrosu’nda yapılacak olup, 11 kadın yazar bu etkinlikte yazdığı metinleri okuyacaklar.

Aladağ’da ki öğrenci yurdunda çıkan yangın sonrasında, 11 kız öğrencinin hayatını kaybetmesi sonrasında ihmal iddiaları ile de uzun süre gündemi meşgul etmişti.

Duyarlı 11 yazar, Yaklaşan Dünya Kadınlar Günü vasıtası ile Aladağ’da ki yangında hayatını kaybeden kız öğrencileri anacaklar.

Tilbe Saran, Funda Eryiğit, Ecem Uzun, Esra Şengünalp, Özlem Öçalmaz, İpek Büyükakın, Tülin Özen, Sevinç Erbulak, Nergis Öztürk, Pınar Yıldırım ve Meltem Cumbul’un sahne alacağı etkinliği Aylin Alıveren ve tiyatrocu Berkay Ateş yürütecek.

8 Mart Dünya Kadınlar gününde saat 20.30 da, Ses Tiyatro’sunda gerçekleştirilecek olan etkinlik ile elde edilen gelirde Tiyatro D22’nin geliştirdiği ormana fidan olarak dönecek!

Yorum yapmak için tıkla

Bir cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Daha fazla Özel Haber

Yukarı