Bizimle iletişime geç
Sine Haber

Sine Haber

Ajda Pekkan’ın bitmek bilmeyen talepleri

Ajda Pekkan'ın bitmek bilmeyen talepleri

Magazin

Ajda Pekkan’ın bitmek bilmeyen talepleri

Süperstar Ajda Pekkan, 18 Ağustos’da Bodrum’da 2 saatlik konser için, istediği talepler ile şaşkınlık yaratırken, konser vereceği yer Ajda Pekkan’ı sahneye çıkartmak için hiç bir masraftan kaçınmadı.

18 Ağustos Cuma günü The Bodrum by Paramount Hotels & Resorts’da vereceği 2 saatlik konser için 500 bin Türk lirası alacağı iddia edildi.

Öte yandan konser vereceği yere transferinin helikopterle yapılmasını isteyen Pekkan, konseri sonrasında da dinlenmek için otelin geceliği 21 bin lira olan villasında konaklayacak.

Seslendireceği şarkılar ile dinleyenlere inanılmaz bir akşam yaşatmayı vaad eden Süperstar’ı dinlemek isteyenlerin, 1000-6000 lira arasında değişen fiyatları gözden çıkarması gerekiyor.

Süperstar’ın bu istekleri ile daha önce gündeme gelen, kulis istekleri ile şaşırtan ünlüleri de sollamış oldu.


Bilgisayar, internet ve sonrasında tabi ki gelişen teknolojiye olan ilgim eğitim yönümü belirlemede de kuvvetli bir gerekçe oldu. Muğla Sıtkı Koçman Üniversitesi Bilgisayar Teknolojileri ve Programlama bölümünü tamamladım ve internet'i daha profesyonel olarak kullanmaya başladım. Haberi okuyan tarafta değil, yazan tarafta olarak artık bir haber editörüyüm.

Yorum yapmak için tıkla

Bir cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Daha fazla Magazin

Yukarı