Bizimle iletişime geç
Sine Haber

Sine Haber

Ajda Pekkan, o haberleri yalanladı

Ajda Pekkan, o haberleri yalanladı

Magazin

Ajda Pekkan, o haberleri yalanladı

Müzik camiası ve müzik severler gazetelerde çıkan, ‘Ajda Pekkan Sahnelere Veda Ediyor’ haberi ile şoka uğrarken, aynı şaşkınlığı Ajda Pekkan’ın kendisi de yaşadı.

Ajda Pekkan’ın sahnelere veda edeceği haberi sonrası, skandal haber ile ilgili Pekkan geciktirmeden iddiaları yalanlayan bir açıklama yaptı.

Sosyal medya sitesi instagram’da bulunan hesabı üzerinden açıklama yapan Pekkan, “Ajda Pekkan sahnelere veda ediyor” başlıklı haber için açıklama yayınladı.

Ajda Pekkan, sosyal medya hesabından şu yazıyı yayınladı:

“Kamuoyunda “Ajda Sahneye Veda Ediyor” şeklinde yayılan haberler tamamen asılsız bir haber olup, konserlerim tüm hızıyla devam etmektedir.

Mayıs ayında yayınlayacağım single çalışmasının ardından, Temmuz ayında Ozan Çolakoğlu ile hazırlamakta olduğumuz albümüm yayınlanacaktır. Siz değerli basın mensubu arkadaşlarımın ve sevenlerimin bu gibi haberlere itibar etmemelerini rica ederim.

Sevgiler Ajda Pekkan”


Muğla Marmaris'te yaşıyorum. Uzun yıllardır profesyonel olarak web yöneticiliği ve çeşitli platformların editörlüklerini üstlendim. Dürüst, ilkeli ve etik habercilik en önemli kriterim olup, sizlere içerik kapsamımız dahilinde en güncel haberleri sunmaya çalışacağım.

Yorum yapmak için tıkla

Bir cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Daha fazla Magazin

Yukarı