Bizimle iletişime geç
Sine Haber

Sine Haber

Ahu Yağtu rol arkadaşı ile aşk mı yaşıyor?

ahu ağtu rol arkadaşı ile aşk mı yaşıyor?

Magazin

Ahu Yağtu rol arkadaşı ile aşk mı yaşıyor?

Paramparça dizisinde rol alan Cem Yılmaz’ın eski eşi Ahu Ağtu, dizi de ki rol arkadaşı Ayhan Bozkurt ile Karaköy’de görüntülendi.

Cem Yılmaz’ın eski eşi ve oğlunun annesi Ahu Yağtu, Paramparça dizisinden birlikte rol arkadaşı Ayhan Bozkurt’la objektiflere yakalanmaya başladı.

Geçtiğimiz akşamda yine Karaköy’de bir mekanda birlikte eğlenen ikili, sabah 04:00 sıralarında mekandan ayrıldılar. İki oyuncu mekan çıkışı flaşların patlamasıyla paniklediler. Hızlı adımlarla taksiye binen Yağtu’nun görüntü aldırmamaya çalışması ise pek işe yaramadı.

ahu ağtu, ayhan bozkurt ile görüntülendi

Daha önce de pek çok kez birlikte görüntülenen ikili, bu kezde görüntülenmekten kurtulamadılar. Ahu Yağtu ile Ayhan Bozkurt arasında bir ilişki var mı yoksa sadece yakın arkadaşlar mı bu konuda da bir açıklama da bulunmadılar.


Havacılık Yönetimi üzerine master programında yer alan, akademisyen adayı. Kültür sanat, televizyon, sinema ve magazin gibi kategorilerin haberciliğini yapmasının en büyük nedeni de bu alanlara yakından ilgisi. Amacı ise habercilik ilkelerinin korunduğu, haber okurlarına kaliteli ve yararlı haberleri sunmak.

Yorum yapmak için tıkla

Bir cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Daha fazla Magazin

Yukarı