Bizimle iletişime geç
Sine Haber

Sine Haber

Ahmet Kural-Sıla aşkı o partide mi başladı?

Ahmet Kural-Sıla aşkı o partide mi başladı?

Magazin

Ahmet Kural-Sıla aşkı o partide mi başladı?

Ünlü komedyen Ahmet Kural ve sesi yanı sıra güzelliği ile herkesi kendine hayran bırakan Sıla aşkının bir kaç ay önce kutlanan Nurgül Yeşilçay’ın doğum gününde başladığı konuşuluyor.

Geçtiğimiz aylarda Beyoğlu’nda yeni yaşını, rol aldığı Muhteşem Yüzyıl Kösem ekibi yanı sıra davetliler ile kutlayan Nurgül Yeşilay’ın doğum gününe Sıla ve Ahmet Kural’da davetli idi.

Davetli olan Ahmet Kural ve Sıla’nın gecede arkadaşlık kurdular. Daha sonra ise ünlü çiftin arkadaşlıkları aşka dönüştü.

Birlikte görüntülenmemek için magazin muhabirlerinden uzak noktalarda bir araya gelen çift, Bodrum’da birlikte görüntülendi.

Baş başa yedikleri yemek sonrası, meraklı bakışlara aldırmadan el ele Bodrum’da dolanan çift, son dönemlerin bomba aşkı olan magazin gündeminde ki sıcaklığını koruyor.


Havacılık Yönetimi üzerine master programında yer alan, akademisyen adayı. Kültür sanat, televizyon, sinema ve magazin gibi kategorilerin haberciliğini yapmasının en büyük nedeni de bu alanlara yakından ilgisi. Amacı ise habercilik ilkelerinin korunduğu, haber okurlarına kaliteli ve yararlı haberleri sunmak.

Yorum yapmak için tıkla

Bir cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Daha fazla Magazin

Yukarı