Bizimle iletişime geç
Sine Haber

Sine Haber

Ahmet Kural, hayranını kovdu ortam gerildi!

Magazin

Ahmet Kural, hayranını kovdu ortam gerildi!

4 milyon dolarlık bütçe ile beyazperdeye taşınan Çalgı Çengi 2 filmi ile, sinema da gişe rekorları kıran Ahmet Kural, iddiaları göre fotoğraf çektirmek isteyen hayranını kovunca, ortam gerildi.

Ahmet Kural, hayranını kovdu ortam gerildi!

Ünlü komedyen Ahmet Kural’ın gecenin geç saatlerinde gittiği bir çorbacıda, kendisi ile fotoğraf çekilmek için yanına giden bir hayranını kovduğu ve daha sonrada ortamın gerildiği iddia edildi.

Nuri Altuntaş’ın haberine göre, sabah saat 05.00 sıralarında bir arkadaşı ile Etiler’de bulunan restorana giden Kural, yemek yediği esnada bir hayranının yanına gelip, fotoğraf çektirmek istemesi üzerine Ahmet Kural hayranını terslemiş.

Daha sonra Kural tarafından terslenen erkek hayranı arasında sözlü tartışma yaşanmış ve kavgaya dönüşmüş.

İddialara göre, küfürlü konuşan Kural’a, fotoğraf çektirmek isteyen hayranı ‘Erkeksen dışarı gel’ diyerek restoranın dışına çağırmış.

Ahmet Kural’da, ‘Dövecek misin, gel lan’ demesi ile ortam iyice gerilmiş. Güvenlik görevlileri ve mekanda bulunan müşterilerin olaya müdahil olması ile de ortam sakinleşmiş. Bazı müşterilerin Kural’a tepki göstermesi sonrasında, yemeğini bitirmeden bir taksiye binerek mekandan uzaklaşmış.

Yorum yapmak için tıkla

Bir cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Daha fazla Magazin

Yukarı