Bizimle iletişime geç
Sine Haber

Sine Haber

Ahmet Çakar, sosyal medyayı salladı

Ahmet Çakar, sosyal medyayı salladı

Medya

Ahmet Çakar, sosyal medyayı salladı

Dün akşam oynanan Galatasaray-Fenerbahçe derbisinin ardından, Beyaz Tv ekranlarında yayınlanan spor programında yaşananlar, sosyal medyayı salladı.

Programda yaptığı konuşmaları, kendine has üslubu ile dikkat çeken Ahmet Çakar, dün akşam ekranlara gelen Beyaz Futbol programında ki anları ile sosyal medyayı salladı.

Çakar, korku filmi karakteri Chucky bebeği ile stüdyoya girerken, ekip “Ahmet Çakar kaybolan oğlu Chucky ile buluştu” yazısını ekrana yansıttı.

Bir döneme damga vuran Babam ve Oğlum filminin müziği arka fonda çalarken, Çakar’ın Chucky’nin saçlarını öpüp ağlaması ise olay oldu.

Galatasaray’ın mağlubiyetine laf vurduran Çakar, “İlk işim yarın sabahtan itibaren seni Galatasaray Spor Kulübü’ne yazdırıp, seni Galatasaray’a başkan yapacağım oğlum” dedi.

Programda ki Çakar’ın bu görüntüleri de sosyal medyada paylaşırken, yankı uyandırdığı gibi twitter’ın trend topic listesine de girdi.


Havacılık Yönetimi üzerine master programında yer alan, akademisyen adayı. Kültür sanat, televizyon, sinema ve magazin gibi kategorilerin haberciliğini yapmasının en büyük nedeni de bu alanlara yakından ilgisi. Amacı ise habercilik ilkelerinin korunduğu, haber okurlarına kaliteli ve yararlı haberleri sunmak.

Yorum yapmak için tıkla

Bir cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Daha fazla Medya

Yukarı