Bizimle iletişime geç
Sine Haber

Sine Haber

Ahmet Arıman ile Kader Kaynak evlendi!

Magazin

Ahmet Arıman ile Kader Kaynak evlendi!

Ahmet Arıman ile Kader Kaynak sorunlu da olsa dün akşam dünya evine girdiler.

Birkaç hafta öncesinde ”olaylı evlilik” olarak televizyon ekranlarına yansıyan Ahmet Arıman ile Kader Kaynak evliliği dün akşam sonunda gerçekleşti. Aralarında olağanüstü yaş farkı olmasına rağmen birlikte evlenmek konusunda çok kararlı olduklarını ifade eden çift, özellikle Kader Kaynak’ın eşinin suçlamaları altında kalmış ve konunun yargı sürecine gidecek olduğuna dair bazı bir takım iddialar söz konusu dile getirilmişti.

Hababam Sınıfı ile birlikte bir anda meşhur olan ancak son yıllarda televizyonlarda görmediğimiz Ahmet Arıman‘ın evlilik hakkında daha önce kimsenin karısını ve herhangi bir kişiyi kandırmadığını dile getirmesi, bununla birlikte birlikte özgür kararlarınca evlenmek istediklerini ifade etmesi dikkat çekmişti.

”Bende İsterdim Yaş Farkı Daha Az Olsun”

Evlilik ile ilgili dün akşam gerçekleşmesinin hemen ardından çiftin balayı sürecine girdikleri bilinirken, bir yandan da Arıman tarafından yapılan ”bende isterdim yaş farkı çok daha az olsun, ancak kader bizi buraya getirdi, nerede biterse biter” diyerek yanıt vermesi sosyal medyanın da tepkisini çekmişti. Arıman’ın parasının söz konusu olmadığı, ancak buna rağmen geçim kaynaklarının söz konusu sıkıntılı olmadığı tahmin ediliyor.

Yorum yapmak için tıkla

Bir cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Daha fazla Magazin

Yukarı