Bizimle iletişime geç
Sine Haber

Sine Haber

Ahmet Arıman: Göğüsleri sarkmış istemem dediğimi hatırlamıyorum

Magazin

Ahmet Arıman: Göğüsleri sarkmış istemem dediğimi hatırlamıyorum

Ahmet Arıman kendisinin dün söylediği sözleri hatırlamadığını açıkladı.

Cinsel açıklamaları ve evliliği ile Türkiye’nin en fazla tepki çeken isimleri arasında yerini alan eskilerin Hayta İsmail’i (Ahmet Arıman) bugün ”Söylemezsem Olmaz” isimli programda hakkında yapılan eleştirilere yanıt vermek için telefon aracılığı ile bağlandı. Özel olarak röportaj verdiği sırada 23 yaşındaki eşi Kader Kaynak ile ilgili olarak ”ben ona cinsel olarak yetiyorum ki beni aldı” benzeri ifadeler kullanan Arıman, bununla da sınırlı kalmamıştı.

Arıman, ”Kader’i 30 yaşında olması durumunda almazdım, göğüsleri sarkmış olacaktı” ifadelerini kullanmış ve bu sözlerinden dolayı sosyal medyada ve magazin dünyasında tepki çekmişti.

”Vallahi Tillahi Hatırlamıyorum” Dedi Ama Kurtulamadı!

Ahmet Arıman, programa telefonla bağlanarak ”ben bu sözü söylediğimi vallahi de tillahi de hatırlamıyorum, ben bunu demedim” ifadesini kullanmasının ardından programın sunucusu ”Ahmet Bey bence bu konuda yalan söylüyorsunuz” diyerek Arıman’ı susturdu. Arıman ise bu açıklama sonrasında herhangi bir yanıt veremezken ”40’ından sonra azani teneşir paklar” sözünün bir kez daha akıllara getirdi. Kader Kaynak’ın eski eşi Arıman’ın eşini dolandırdığını iddia etmişti.

Yorum yapmak için tıkla

Bir cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Daha fazla Magazin

Yukarı