Bizimle iletişime geç
Sine Haber

Sine Haber

Adriana Lima: Aşkım Metin’e…

Magazin

Adriana Lima: Aşkım Metin’e…

Dünyaca ünlü top model Adriana Lima, özellikle dünden bu yana gündemi oldukça meşgul eden eski sevgilisine geri döndüğü, Metin Hara’dan ayrıldığı iddiaları için açıklama yaptı.

Adriana Lima: Aşkım Metin'e...

Metin Hara ile Bodrum’da yaşadığı aşk ile uzun süre magazin ve sosyal medya gündemini meşgul tutmayı başaran Adriana Lima, ilişkileri hakkında çıkan dedikodulara son noktayı koydu.

New York’da ki evinde eski sevgilisi tenisçi Miltiadis Kastanis’in gelmesi ve birlikte çekildikleri fotoğraflarını sosyal medyadan paylaşması, çiftin ayrıldığı dedikodularına neden olmuştu.

Bu dedikodulara yaptığı şu açıklama ile de nokta koydu:

“Aşkım Metin’e sadakatim hakkında dönen dedikoduları duydum. Evet, aşkım dedim. Yanımdaki adam eşcinsel arkadaşım @mkastanis (Miltiadis Kastanis). Evet eşcinsel ve ailemin bir parçası dedim.

Türkiye’ye aşık olma nedenim, bu ülkeden ve insanlarından çok fazla sevgi gördüğümü hissetmemdi. Rica ediyorum benim ve Metin’in özel hayatına saygı gösterin ve sahte haber yapmayı bırakın.

Bu, Metin ve ben çıkmaya başladığımızdan bu yana sürüyor. Sizden ricam mutlu olduğumuzu ve aşk yaşadığımızı kabul etmeniz.

Bu ülkeye sevgime gelince, hiçbir değişiklik olmadı. Anlayışınız için teşekkür ederim.

Hepinizi tüm kalbimle seviyorum ve Türkiye’ye dönmek için sabırsızlanıyorum.”

Yorum yapmak için tıkla

Bir cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Daha fazla Magazin

Yukarı