Bizimle iletişime geç
Sine Haber

Sine Haber

Adı Efsane’nin genç yetenekleri Cafe Pop’da

Televizyon

Adı Efsane’nin genç yetenekleri Cafe Pop’da

Kanal D’de yayınlanan Adı Efsane dizisinin genç oyuncuları, DreamTürk’da yayınlanan, Cafe Pop programına konuk oldu. Genç oyuncular keyifli bir sohbet ile çok özel açıklamalarda bulundular.

Adı Efsane'nin genç yetenekleri Cafe Pop'da

Cumartesi akşamlarının sevilen dizisi, Erdal Beşikçioğlu, Gökçe Bahadır ve Rojda Demirer’li Adı Efsane’nin genç oyuncuları Cafe Pop’a konuştu.

Cem Yiğit Üzümoğlu, Baran Bölükbaşı, Kaan Sevi ve Hakan Ummak’ın katıldığı programa ait video netd’nin Youtube kanalından izlenime sunuldu.

Adı Efsane Konusu:

Kariyerinin zirvesindeyken ağır biz kaza geçirip sakatlanan efsane basketbolcu Tarık Aksoy, basketbolu bırakmak zorunda kalır. Ardından, sahip olduğu her şeyi birer birer yitiren Tarık, en son çocuklarının velayetini de kaybeder. Tam hayata karşı güvenini kaybetmişken, karşısına çıkan son şans, belki de kızlarını kazanmanın yolu olacaktır.

Oyuncular:

Erdal Beşikçioğlu (Tarık), Gökçe Bahadır (Bahar), Rojda Demirer (Seçil), Reha Özcan (Hasan), Güneş Hayat (Kevser), Bülent Düzgünoğlu (Seyfi), Cem Yiğit Üzümoğlu (Hakan), Almila Ada (Melis), Leya Kırşan (Zeynep), Baran Bölükbaşı (Fiko), Hakan Ummak (Sadık)

Yorum yapmak için tıkla

Bir cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Daha fazla Televizyon

Yukarı