Bizimle iletişime geç
Sine Haber

Sine Haber

Adı Efsane 10.Bölüm Fragmanı Tarık, Bahar’a açılıyor

Adı Efsane 10.Bölüm Fragmanı Tarık, Bahar'a açılıyor

Dizi Haberleri

Adı Efsane 10.Bölüm Fragmanı Tarık, Bahar’a açılıyor

Adı Efsane’nin yayınlanan bölümünde, Tarık, Bahar’a hissetikleri ile ilgili açık açık konuşmaya karar veriyor. Adı Efsane 10.Bölümü ile 1 Nisan Cumartesi günü Kanal D ekranlarında devam edecek.

Tarık’ın hissetiklerini anlatmasından sonra, Bahar’da uzun süredir kimseye açmadığı kalbini Tarık’a açmak ister. Ancak bir şeyi hesaba katmamıştır.

Sibel ise her şeyi göze alır ve Hakan’a olan duygularını, hislerini açıklar. Ancak onunda hesaba katmadığı şey, Hakan’ın vereceği tepkidir.

Hakan’ın omuzlarına yüklenen yük, daha da artmıştır. Kıvanç’tan aldığı para nedeni ile Melis’den uzak dururken, Sibel’in duygularını anlatması sonrasında Melis’in karşısına çıkması güçleşir.

Bahar, uzun süredir kapılarını kapalı tuttuğu kalbini Tarık’a açabilecek midir?

Melis, Hakan’ın Kıvanç’tan neden para aldığını öğrenebilir mi? Ve elbette Sadık, gördükleri ile ilgili Fiko ile konuşacak mı?

Adı Efsane 10.Bölüm Fragmanı izle

Loading the player...


İnternet ile ilgili engin deneyimlerimi e-ticaret tabanlı platformlarda hizmet verirken edindim. Evlenmeden önce Markafoni'de çalışıyordum. Bir süredir ise internet haberciliği ile ilgileniyorum. Sizlere okuması keyifli haberler üretebilmek için bizzat yabancı sinema, dizi ve magazin haberlerini Türkiye'ye yani sinehaber okurları olan sizlere ulaştırmaya çalışacağım.

Yorum yapmak için tıkla

Bir cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Daha fazla Dizi Haberleri

Yukarı