Bizimle iletişime geç
Sine Haber

Sine Haber

Adem Kılıçcı, Gözde Deniz ile sarmaşdolaş

Adem Kılıçcı, Gözde Deniz ile sarmaşdolaş

Magazin

Adem Kılıçcı, Gözde Deniz ile sarmaşdolaş

Survivor’ın başarılı yarışmacılarından olan Adem Kılıççı, çapkınlıkları ile nam salmaya devam ediyor. Kılıççı’nın adı daha önce Survivor yarışmacısı Sabriye ve Tuğçe Melis Demir’le de anılmıştı.

Geçtiğimiz günlerde eski Survivor yarışmacısı Tuğba Melis Demir ile aşk yaşadığı iddia edilen Kılıççı, Çeşme’de bir kulüpte, yine tanıdık bir isim ile sarmaşdolaş görüntülendi.

Bir dönem Kısmetse Olur isimli evlilik programının gelin adayı olarak programa katılan Gözde Deniz, 3 gün önce Çeşme’de ki Adem Kılıççı birlikte görüntülendiler.

Ünlülerin akın ettiği tatil beldelerinden olan Çeşme’de bir beach club’da sarmaş dolaş bir şekilde çekilen görüntüleri şaşkınlık yarattı.

Bu seferde Adem Kılıççı için yeni bir aşk iddiası ortaya atıldı. Görüntülerin ardından iki ismin aşk yaşayıp yaşamadığı merak konusu olurken, taraflardan ise bir açıklama gelmedi.


İnternet ile ilgili engin deneyimlerimi e-ticaret tabanlı platformlarda hizmet verirken edindim. Evlenmeden önce Markafoni'de çalışıyordum. Bir süredir ise internet haberciliği ile ilgileniyorum. Sizlere okuması keyifli haberler üretebilmek için bizzat yabancı sinema, dizi ve magazin haberlerini Türkiye'ye yani sinehaber okurları olan sizlere ulaştırmaya çalışacağım.

Yorum yapmak için tıkla

Bir cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Daha fazla Magazin

Yukarı