Bizimle iletişime geç
Sine Haber

Sine Haber

Adele konserinde seyircisi kalp krizi geçirdi

Kültür Sanat

Adele konserinde seyircisi kalp krizi geçirdi

Dünyanın en önemli müzik ödülü olan Grammy ödüllerinin 59’uncusunda 5 dalda ödül alarak, geceye damga vuran ünlü şarkıcı Adele, Avustralya konseri esnasında şok yaşadı.

Adele konserinde seyircisi kalp krizi geçirdi

100 bine yakın insanın kendisini dinlemek için geldiği, Avustralya’da bulunan ANZ stadyumunda konser veren ünlü şarkıcı, konseri esnasında bir dinleyicinin rahatsızlanması sonrasında derin bir üzüntü yaşadı.

47 yaşında olduğu öğrenilen bir kadın dinleyicinin konser esnasında kalp krizi geçirip, yere yığılması sonrasında İngiliz şarkıcı duyarlı davranarak, konserine ara verdi.

Kadının hastaneye kaldırılması ile ilgili Daily Mail’e konuşan olayın tanıklarından biri, “Kadının yanında oturduğunu, Adele’nin konseri durdurduğunu ve çok üzgün göründüğünü” belirtti. Adele’nin söyleyene kadar da kimsenin kadının kalp krizi geçirdiğini fark etmediğini sözlerine ekledi.

Bir başka olay tanığı ise, Adele’nin ne kadar üzgün göründüğünü tekrarlayan bir ifade kullanırken, “Kadının tedavi altına alınması ve hastaneye götürülmesi” için gerekeni yaptığını belirtti.

Kalp krizi geçiren kadının hastaneye götürülmesi sonrası Dünyaca ünlü şarkıcı Rolling in the Deep şarkısı ile konserine devam etti.

47 yaşında ki kadının sağlık durumu ile ilgili ise henüz bir bilgi paylaşılmadı.

Yorum yapmak için tıkla

Bir cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Daha fazla Kültür Sanat

Yukarı