Bizimle iletişime geç
Sine Haber

Sine Haber

Acun Ilıcalı’nın dominik keyfi

Acun Ilıcalı'nın dominik keyfi

Magazin

Acun Ilıcalı’nın dominik keyfi

Survivor 2017’nin çekimleri için Dominik’te bulunan ünlü yapımcı Acun Ilıcalı’nın sosyal medya hesabından paylaştığı fotoğraf iç çektirdi.

Survivor 2017’nin çekimleri için sevgilisi Şeyma Subaşı ve kızı Melisa ile birlikte Dominik’te bulunan Ilıcalı, hem işi hem eğlenceyi bir arada yürütüyor.

Tv 8 ekranlarının reyting rekorları kıran yarışması Survivor 2017’nin çekimlerinin yapıldığı Dominik’te deniz’de keyif yaparken fotoğraf çektiren Acun Ilıcalı, bu fotoğrafı da sosyal medya hesabından paylaştı.

Karayip’lerde çekimleri yapılan Survivor’ın hazırlıkları yapılmaya devam edilirken, iş öncesi son hazırlıklar olarak da eğlenmeyi de ihmal etmiyorlar.

Ünlü yapımcının sevgilisi de, kendi sosyal medya hesabından paylaştığı fotoğraf ile Survivor çekimlerinin başladığını duyurmuştu.

Bundan geri kalmayan sevgilisi Ilıcalı’da, denizde çekilmiş fotoğrafını sosyal medya hesabından paylaşan ünlü yapımcı, fotoğrafın altına da “Survivor öncesi son hazırlıklar :)” mesajını yazdı.

İşte o fotoğraf:

acun ılıcalı dominik deniz fotoğraf


Bilgisayar, internet ve sonrasında tabi ki gelişen teknolojiye olan ilgim eğitim yönümü belirlemede de kuvvetli bir gerekçe oldu. Muğla Sıtkı Koçman Üniversitesi Bilgisayar Teknolojileri ve Programlama bölümünü tamamladım ve internet'i daha profesyonel olarak kullanmaya başladım. Haberi okuyan tarafta değil, yazan tarafta olarak artık bir haber editörüyüm.

Yorum yapmak için tıkla

Bir cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Daha fazla Magazin

Yukarı