Bizimle iletişime geç
Sine Haber

Sine Haber

Acun Ilıcalı’dan Brezilya atağı, Survivor Brezilya geliyor!

Acun Ilıcalı'dan Brezilya atağı, Survivor Brezilya geliyor!

Televizyon

Acun Ilıcalı’dan Brezilya atağı, Survivor Brezilya geliyor!

Ünlü televizyon yapımcısı Acun Ilıcalı, bir süredir devam ettirdiği görüşmelerinden mutlu son ile ayrıldı. Ünlü televizyoncu, Brezilya’da da Survivor yayınlayacak.

Türkiye’de en çok izlenen yarışma programı olan, yayınlandığı günler pek çok zaman dizilerden bile fazla reyting alan Survivor, yine Ilıcalı tarafından daha önce Yunanistan’da da yayınlanmaya başladı.

Ülkemizde olduğu kadar Yunanistan’da da büyük ilgi gören Survivor Yunanistan, orada da reytinglerde birinci olarak başarısını gösterdi.

Daha önce Brezilya ziyaretinde sosyal medyadan “Acun Medya Brezilya ekibi görev başında, büyük bir iş birliği için hazırız” mesajı yayınlayan Ilıcalı’nın Survivor Brezilya’da da yayınlanacak iddiaları gündeme geldi.

Bu görüşmelerin üzerinden 2 ay geçmişti ki, Acun Ilıcalı sosyal medya hesabından bir mesaj daha yayınladı. Survivor Brezilya için şu notu düştü:

“Dominik harekatı başlamıştır. Brezilya projesi için ilk ekibimizi uğurluyoruz. Allah utandırmasın”

Dominik harekâtı başlamıştır. Brezilya projesi için ilk ekibimizi uğurluyoruz. Allah utandırmasın.

Acun Ilıcalı (@acunilicali)'in paylaştığı bir gönderi ()


Muğla Marmaris'te yaşıyorum. Uzun yıllardır profesyonel olarak web yöneticiliği ve çeşitli platformların editörlüklerini üstlendim. Dürüst, ilkeli ve etik habercilik en önemli kriterim olup, sizlere içerik kapsamımız dahilinde en güncel haberleri sunmaya çalışacağım.

Yorum yapmak için tıkla

Bir cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Daha fazla Televizyon

Yukarı