Bizimle iletişime geç
Sine Haber

Sine Haber

Acun Ilıcalı’dan Big Boy’a müjde!

Acun Ilıcalı'dan Big Boy'a müjde!

Televizyon

Acun Ilıcalı’dan Big Boy’a müjde!

Türkiye’nin en çok izlenen şarkı yarışması olan TV8’in O Ses Türkiye yarışmasında, programın yapımcısı ve sunucu Acun Ilıcalı, Big Boy olarak da bilinen yarışmacıya söylediği cümle ile heyecanlandırdı.

<

O Ses Türkiye’ yarışmasında Big Boy lakabı ile bilinen, yarışmacı Menduh Kızılkaya, Acun Ilıcalı’dan teklif aldı. Acun Ilıcalı, kameraların da kayıtta olduğu bir anda seyircilerin de önünde “Seninle ilgili farklı bir projem var” cümlesi ile heyecanlandırdı.

Acun Ilıcalı’nın bu cümlesinden sonra, teklifinin Survivor ile ilgili olduğunu düşünerek, “Bu sene çok zor ağabey, çok üzülüyorum çocuklara” cümlesini kurdu.

Acun Ilıcalı da, bu sene gerçekten zor kaybeden geriliyor, kazanan geriliyor Eser ayrı geriliyor diyerek gönüllüler takımından Eser West’in açlıktan bayılma anlarını hatırlattı. Acun Ilıcalı Survivor’dan bahsedince konu gönüllüler yarışmacılarından Erdi’ye geldi. Ilıcalı: Erdi ve göbeği çok iyi diyerek herkesi güldürdü.

O ses Türkiye yarışmcısının jüri üyelerinden Gökhan Özoğuz’da sohbete dahil oldu. “Ben çok iddialı bir şey söyleyeceğim, bu sene ki Survivor geçen sene yapılan Survivor All Star’dan daha heycanlı.” derken, O Ses Türkiye’nin jüri üyelerinden Murat Boz da, Survivor’ın gönüllüler yarışmacılarından Erdi’nin taklidini yaptı, salon kahkahaya boğuldu.

Acun Ilıcalı, Murat Boz’a dönerek “Geçen sene gelmedin bu sene seni Survivor’a bekliyoruz diyince, Boz teklifi kaul ederek Survivor’a ziyarette bulunacağını açıkladı. Hadise de O Ses Türkiye bitsin, kazanırsam yarışmacımla geliyorum” dedi.

(Medyatava)

Yorum yapmak için tıkla

Bir cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Daha fazla Televizyon

Yeni Haberler

Medya

Çukur 18. Bölüm ilk sahne!

← yazdı20 Şubat 2018

Televizyon

Beyaz Show 23 Şubat konukları belli oldu

← yazdı19 Şubat 2018

Televizyon

Survivor 2018 Hangi Günler Yayınlanıyor?

← yazdı19 Şubat 2018

Reyting

18 Şubat 2018 Reytingleri Belli oldu!

← yazdı19 Şubat 2018

Reyting

Jet Sosyete Reytingleri nasıl? Tuttu mu?

← yazdı19 Şubat 2018

Film Haberleri

The Revenant Leonardo Dicaprio Filmi

← yazdı19 Şubat 2018

Film Haberleri

Sultan Olimpiyat Şampiyonu Olacakmı

← yazdı18 Şubat 2018

Film Haberleri

Son Ültimatom Aksiyon Filmi

← yazdı17 Şubat 2018
Yukarı