Bizimle iletişime geç
Sine Haber

Sine Haber

Acun Ilıcalı sürat teknesi ile Ayvalık’da

Acun Ilıcalı sürat teknesi ile Ayvalık'da

Magazin

Acun Ilıcalı sürat teknesi ile Ayvalık’da

Bir yandan düğün hazırlıklarını sürdüren, diğer yandan yeni dönem için program çalışmalarını yürüten ünlü yapımcı Acun Ilıcalı, sevgilisi Şeyma Subaşı ile Ayvalık’a gitti.

Kızının annesi olan ve yakında evleneceği Şeyma Subaşı ile Ayvalık’a sürat teknesi ile giden ünlü televizyoncu Acun Ilıcalı, burada yakın dostu Hülya Avşar ile görüştü.

O Ses Türkiye’nin jürisinde değişiklik yapmayı planlayan ve geçtiğimiz gün Yıldız Tilbe ile jüri olması yönünde görüşmelere başladığını duyuran Ilıcalı’nın Avşar ile görüşmesi acaba onu da jüriye mi alacak sorusunu akıllara getirdi.

Daha önce de O Ses Türkiye’de jürilik yapan Hülya Avşar’ın, yarışmaya geri dönüp dönmeyeceği şimdiden merak konusu oldu.

Ilıcalı ve Subaşı Hülya Avşar ile görüştükten sonra yelken öğrencileri ile de buluştu. Sürat teknesi üzerinde eğitmen Yağmur Zabun ve öğrenciler ile bol bol fotoğraf çektiren ünlü yapımcı daha sonra teknesi ile Ayvalık’dan ayrıldı.


Bilgisayar, internet ve sonrasında tabi ki gelişen teknolojiye olan ilgim eğitim yönümü belirlemede de kuvvetli bir gerekçe oldu. Muğla Sıtkı Koçman Üniversitesi Bilgisayar Teknolojileri ve Programlama bölümünü tamamladım ve internet'i daha profesyonel olarak kullanmaya başladım. Haberi okuyan tarafta değil, yazan tarafta olarak artık bir haber editörüyüm.

Yorum yapmak için tıkla

Bir cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Daha fazla Magazin

Yukarı