Bizimle iletişime geç
Sine Haber

Sine Haber

Acun Ilıcalı: Cefasını çektik, Nusret’in sefasını sürüyoruz

Magazin

Acun Ilıcalı: Cefasını çektik, Nusret’in sefasını sürüyoruz

Acun Ilıcalı ve eşi Şeyma Subaşı Ilıcalı birlikte Miami’ye seyahat etti.

Acun Ilıcalı ve eşi Şeyma Subaşı Ilıcalı birlikte Miami’de tatillerine devam ederken bir yandan da Türkiye’den tanıdıkları ünlü sosyete etçisi Nusret Gökçe’nin mekanını ziyaret etti.Acun Ilıcalı ve eşi Şeyma Subaşı Ilıcalı, Nusret ile birlikte Amerika’da kendi mekanında buluşarak bir güzel ziyafet çekti. Herhangi bir şekilde hesap ödemediği bilinen Acun Ilıcalı sosyal medya hesabından da bu anları canlı yayında paylaştı.

Milyonlarca Dolarları Var!

Nusret ve Acun Ilıcalı’nın milyonlarca dolarlık servetinin olduğu tahmin ediliyor. Net bir rakam açıklanmazken ismi vergi rekortmenleri listesinde henüz daha görülmeyen Nusret Gökçe’nin gelecek senelerde vergi rekortmenleri listesine girebileceği tahmin ediliyor. Acun Ilıca ve eşinin canlı yayın sırasında birlikte mutlu pozları dikkat çekerken, bir yandan da Acun Ilıcalı tarafından ”cefasını çok çektik, şimdilerde Nusret’in sefasını sürüyoruz” dediği göze çarptı.

Amerika Miami eyaletinde bulunan Nusret Steakhouse‘a günde onlarca müşterinin geldiği ve günde binlerce dolarlık para kazancının söz konusu olduğu biliniyor. Nusret Türkiye şubelerinden de milyonlarca liralık kazanca sahip olmuş durumda.

Yorum yapmak için tıkla

Bir cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Daha fazla Magazin

Yukarı