Bizimle iletişime geç
Sine Haber

Sine Haber

Acun Ilıcalı açıkladı: Hadise kazanırsa..

Acun Ilıcalı açıkladı: Hadise kazanırsa..

Televizyon

Acun Ilıcalı açıkladı: Hadise kazanırsa..

Tv 8 ekranlarında yayınlanan O Ses Türkiye yarışması muhteşem bir final ile bu akşam ekranlarda olacak. Şampiyonluğa en yakın isimlerden olan Hadise’nin kazanması durumunda ise bir müjde verdi.

O Ses Türkiye tarihinde henüz şampiyonluk sevinci yaşamayan Hadise, bu yıl ki yarışmada finale 3 aday ile birlikte kalarak, Gökhan-Hakan ile birlikte şampiyonluğun en güçlü adaylarından oldu.

Yılbaşı özel programında şampiyon olarak, büyük avantaj elde eden Hadise, bu avantajı O Ses Türkiye’nin finaline kadar taşıdı.

Bugün oynanacak dokunulmazlık oyunu ile ekranlara gelecek Survivor ekranlara gelmeyecek ve yerine O Ses Türkiye finali Tv 8 ekranlarında olacak.

Ilıcalı, O Ses Türkiye’nin finali ve Hadise’nin şampiyon olması durumuna karşı da Survivor yarışmacılarına sürpriz niteliğinde bir açıklamada bulundu.

Ilıcalı, “Eğer Hadise şampiyon olursa, Hadise yarışmacısıyla birlikte Survivor’a gelecek” duyurusu ile Survivor adasını heyecanlandırdı.


Muğla Marmaris'te yaşıyorum. Uzun yıllardır profesyonel olarak web yöneticiliği ve çeşitli platformların editörlüklerini üstlendim. Dürüst, ilkeli ve etik habercilik en önemli kriterim olup, sizlere içerik kapsamımız dahilinde en güncel haberleri sunmaya çalışacağım.

Yorum yapmak için tıkla

Bir cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Daha fazla Televizyon

Yukarı