Bizimle iletişime geç
Sine Haber

Sine Haber

Acıbadem Eskişehir Hastanesi’nde Yol sergisi

Acıbadem Eskişehir Hastanesi'nde Yol sergisi

Kültür Sanat

Acıbadem Eskişehir Hastanesi’nde Yol sergisi

Eczacıbaşı Fotoğraf Kulübü üyeleri, EFSAD Temel Fotoğrafçılık Seminer programını tamamlamalarının ardından Kasım ayında ESPARK AVM’de meraklılarıyla buluşturulmuştu.

Yol adını verdikleri sergi, şimdi de Acıbadem Eskişehir Hastanesi fuaye alanında yeniden Eskişehir halkı ile buluşturuyor.

Küratörlüğünü Birol Kayrak’ın yaptığı sergide kulüp üyelerinin 20 fotoğrafı yer alıyor. 23 Ocak tarihinde EFSAD ve kulüp üyelerinin de katılımıyla açılışı yapılan sergiye katılım oldukça yoğun oldu.

Küratör Birol Kayrak, Kulüp Başkanı Esra Sayın ile EFSAD Yönetim Kurulu Üyesi ve aynı zamanda Acıbadem Eskişehir Hastanesi Kardiyoloji Uzmanı olan Dr. Utku Şenol katılımcılar ile tek tek ilgilenirken Acıbadem Eskişehir Hastanesi yönetimine ev sahipliği için teşekkürlerini ilettiler.

YOL isimli sergi 29 Ocak tarihinde kadar Acıbadem Eskişehir Hastanesi fuaye alanında sergilenmeye devam edecek.


İnternet ile ilgili engin deneyimlerimi e-ticaret tabanlı platformlarda hizmet verirken edindim. Evlenmeden önce Markafoni'de çalışıyordum. Bir süredir ise internet haberciliği ile ilgileniyorum. Sizlere okuması keyifli haberler üretebilmek için bizzat yabancı sinema, dizi ve magazin haberlerini Türkiye'ye yani sinehaber okurları olan sizlere ulaştırmaya çalışacağım.

Yorum yapmak için tıkla

Bir cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Daha fazla Kültür Sanat

Yukarı