Bizimle iletişime geç
Sine Haber

Sine Haber

Acemi Çapkın Beyaz!

Acemi Çapkın Beyaz!

Magazin

Acemi Çapkın Beyaz!

Yılların müzmin bekarı, herkesin ne zaman evlenecek diye dört gözle beklediği ünlü, sempatik şovmen Beyazıt Öztürk, meğer yere bakan yürek yakanmış! Ama yaptığı çapkınlığı elini yüzüne bulaştırdı.

Kanal D’de sunduğu Beyaz Show ile bir fenomen haline gelen, ekranların en sevilen isimleri arasında yer alan Beyazıt Öztürk, yeni sezon öncesinde tatiline devam ediyor.

Bir öğretmenin canlı yayın bağlantısı esnasında söylediği sözler nedeni ile başı ağrıyan, bu nedenle bir süredir bant yayın ile programını sunan ünlü sunucu, radikal bir karar alıp programı tekrar canlı olarak sunmaya hazırlanıyor.

Programı öncesinde herkes gibi koca sezonun yorgunluğunu tatil yaparak atanlardan olan Beyazıt Öztürk, teknede 2 kadın ile birlikte iken yanlışlıkla instagramdan hikaye paylaştı. Bu paylaşımını çok kısa sürede farkeden Öztürk paylaşımı hemen kaldırsa da takipçileri o fotoğraflara şahit oldu.

Ünlü şovmen’in bu anlık hatası, çapkın ama acemi çapkın diye de sosyal medya’nın diline dolandı.


Bilgisayar, internet ve sonrasında tabi ki gelişen teknolojiye olan ilgim eğitim yönümü belirlemede de kuvvetli bir gerekçe oldu. Muğla Sıtkı Koçman Üniversitesi Bilgisayar Teknolojileri ve Programlama bölümünü tamamladım ve internet'i daha profesyonel olarak kullanmaya başladım. Haberi okuyan tarafta değil, yazan tarafta olarak artık bir haber editörüyüm.

Yorum yapmak için tıkla

Bir cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Daha fazla Magazin

Yukarı