Bizimle iletişime geç
Sine Haber

Sine Haber

7Yüz’e yeni başrol! Belçim Bilgin kadroya katıldı

Dizi Haberleri

7Yüz’e yeni başrol! Belçim Bilgin kadroya katıldı

Türkiye’nin ilk internet televizyonu Blutv’nin yeni orjinal dizisi 7Yüz’ün oyuncu kadrosuna güzel oyuncu Belçim Bilgin de katıldı. Belçim Bilgin dizinin başrol oyuncularından olacak.

7Yüz'e yeni başrol! Belçim Bilgin kadroya katıldı

Daha önce Masum, Sahipli ve Çalınmış Hayatlar gibi orjinal yapımları izleyici ile buluşturan Blutv, dev kadrolu yeni mini dizisinin oyuncu kadrosuna takviye yaptı.

45-60 dakikalık, 7 bölümden oluşacak olan dizinin Tilbe Saran, Genco Erkal, Cem Davran, Engin Hepileri, Melisa Sözen, Damla Sönmez, Ekin Koç, Sinan Tuzcu, Pınar Göktaş, Gizem Erdem ve Merve Dizdar’lı kadrosuna katılan Belçim Bilgin dizinin başrol oyuncularından oldu.

1 yıldır oğlunun eğitimi için İngiltere’de bulunan ve Yılmaz Erdoğan ile boşanacakları iddia edilen güzel oyuncunun, İngiltere’den oğlunun oraya ayak uyduramaması nedeni ile döndüğü iddia edilmişti ancak görünen o ki tek sebep bu değil! Belçim Bilgin’in ülkeye dönüş sebeplerinde biri de rol alacağı yeni dizisi olmalı!

7YÜZ KONUSU

7YÜZ’ün her bir karakteri, yaşamına devam edebilmek için bir insan yaşamının olabilecek en karanlık taraflarıyla yüzleşmek zorunda kalıyor. Geçmişin sıcak nefesini ensesinde hisseden 7YÜZ’ün “yüz”lerinin önünde iki seçenek var;

Ya durup geçmişe yenilecekler; ya da geçmişle yüzleşip geleceği kazanacaklar.

Yorum yapmak için tıkla

Bir cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Daha fazla Dizi Haberleri

Yukarı