Bizimle iletişime geç
Sine Haber

Sine Haber

6. Seans programı Mehmet Günsür’ü konuk ediyor

6. Seans programı Mehmet Günsür'ü konuk ediyor

Televizyon

6. Seans programı Mehmet Günsür’ü konuk ediyor

Ferzan Özpetek’in yönetmenliğini yaptığı İstanbul Kırmızısı filmi ile beyazperde’de izleyicisi ile buluşan ve yakında puhu tv’de yayınlanacak olan Fi dizisi ile de uzun bir aradan sonra dizi oyunculuğuna geri dönen Mehmet Günsür, Tv 6’da ki programa konuk olacak.

Deniz Ali Tatar’ın sunucu ve yapımcılığını üstlendiği, sinema ağırlıklı kültür sanat programı olan “6. Seans” yeni bölümünde Mehmet Günsür’ü konuk olarak ağırlayacak.

“İstanbul Kırmızısı” filmiyle yeniden hayranlarıyla buluşan Mehmet Günsür, hem film hakkında detayları anlatırken, sinemaya dair sohbetin yanında yeni projelerinden bahsedecek.

“Yağmurlarda Yıkansam” filminin yönetmeni Gülten Taranç ve başrol oyuncuları Yeliz Tozan ile Derin İnce, filme dair sohbetlerle programda yer alacaklar.

Bu hafta vizyona giren “Tatlım Tatlım” filminden görüntüler ve film hakkında detaylar da programda olacak.

6. Seans, 61. bölümü ile 18 Mart Cumartesi günü 18.00’da Tv 6 ekranlarında olacak.


İnternet ile ilgili engin deneyimlerimi e-ticaret tabanlı platformlarda hizmet verirken edindim. Evlenmeden önce Markafoni'de çalışıyordum. Bir süredir ise internet haberciliği ile ilgileniyorum. Sizlere okuması keyifli haberler üretebilmek için bizzat yabancı sinema, dizi ve magazin haberlerini Türkiye'ye yani sinehaber okurları olan sizlere ulaştırmaya çalışacağım.

Yorum yapmak için tıkla

Bir cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Daha fazla Televizyon

Yukarı