Bizimle iletişime geç
Sine Haber

Sine Haber

30 Ağustos Reyting Sonuçları Meryem’in yalnızlık zirvesi

30 Ağustos Reyting Sonuçları Meryem'in yalnızlık zirvesi

Genel

30 Ağustos Reyting Sonuçları Meryem’in yalnızlık zirvesi

Meryem dizisi kendisinden başka dizi yayınlanmamasının rahatlığı ile zirvede ki yerini korumaya devam ediyor. 30 Ağustos için total, ab ve abc1 grupları için reyting sonuçları belli olurken, Meryem rekabetsizliğin tadını çıkarıyor.

Kendisinden başka dizi yayınlanmıyor olmasının rahatlığını süren Meryem, total grubunda 6.04 reyting alarak günü birinci kapatırken, AB ve ABC1 gruplarında da aynı başarıyı sürdürdü.

Show Tv’nin izleyenlere büyük bir keyif veren ve güldüren komedi programı Güldür Güldür tekrarları ile çok izlenmeye devam ediyor. 3.50 reyting alan Güldür Güldür tekrarı, total grubunu ikinci sırada tamamladı.

Meryem’in özeti 3. sırada yer alırken, hemen ardından yaz boyu ekrana getirdiği yerli ve yabancı sinema filmleri ile dikkat çeken Star Tv, Cesur Max filmi ile 4. sırada yer aldı ve 5. sırada ise Show Ana Haber takibini sürdürdü.

Yeni bölümü ile Fox ekranlarında yayınlanan Milyonluk Resim yarışması 1.91 reyting aldı ve total grubunun 10. sırasında yer aldı. İşte 30 Ağustos reyting sonuçlarının ilk 20 listesi:


Havacılık Yönetimi üzerine master programında yer alan, akademisyen adayı. Kültür sanat, televizyon, sinema ve magazin gibi kategorilerin haberciliğini yapmasının en büyük nedeni de bu alanlara yakından ilgisi. Amacı ise habercilik ilkelerinin korunduğu, haber okurlarına kaliteli ve yararlı haberleri sunmak.

Yorum yapmak için tıkla

Bir cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Daha fazla Genel

Yukarı