Bizimle iletişime geç
Sine Haber

Sine Haber

3 Adam, Deli Aşk’ın başrollerini konuk etti

Televizyon

3 Adam, Deli Aşk’ın başrollerini konuk etti

Eser Yenenler, İbrahim Büyüka ve Oğuzhan Koç’un sunuculuğunu yaptığı, TV 8 ekranlarında yayınlanan 3 Adam, dün yayınlanan programında, galası yapılan Deli Aşk filminin başrol oyuncularını konuk etti.

3 Adam, Deli Aşk'ın başrollerini konuk etti

Deli Aşk filminin başrollerinde yer alan Emrah Kaman ve Pelin Akil yanı sıra şarkıcı İlyas Yalçıntaş’ın konuk olduğu programda kahkahalar havada uçuştu.

3 Adam ekibi, Pelin Akil ile ilgili videolar hazırlarken, bu anlar izleyicileri güldürdü. Pelin Akil ve eşi Anıl Altan’ın çekerek yayınladığı videolardan bir kesit gösterildi.

Fox Tv’de yayınlanan Arka Sıradakiler dizisi ile oyunculuk kariyerine başlayan Akil, şimdilerde Cem Yılmaz imzalı Deli Aşk filmi ile beyazperde’de izleyicileri ile buluşmaya hazırlanıyor.

Pelin Akil’in eşi Anıl Altan ile nasıl tanıştıkları ise, Akil ve Altan tarafından şöyle cevaplandı:

Anıl Altan: Aslında ikimiz de aynı dizide rol aldık fakat farklı zamanlarda. Ama arkadaş gruplarımızda denk geliyorduk. Hatta iletişimde olmadığımız uzun bir dönem bile oldu ta ki ben onun, o da benim Instagram videolarıma karşı sessiz kalamayıncaya kadar. O an anlamıştım tam benim kafamda, eğlenceli, yaratıcı ve bir o kadar da zeki olduğunu. Sonrası malum; Pelin’den her gün mesajlar.

Pelin Akil: İkimiz de aynı dizide farklı zamanlarda oynamıştık. Benim hikayem bittikten sonra o geldi. Ben eski setime arkadaşlarımı ziyarete gittiğim zaman tanışmıştık ama aramızda hiçbir şey yaşanmadı o dönem. Arkadaştık. Sonra daha sık görüşmeye birbirimizi tanımaya başlayınca kıvılcımlar, kelebekler…

Yorum yapmak için tıkla

Bir cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Daha fazla Televizyon

Yukarı