Bizimle iletişime geç
Sine Haber

Sine Haber

25 Ağustos Reyting Sonuçları Kalp Atışı AB’yi aldı!

Genel

25 Ağustos Reyting Sonuçları Kalp Atışı AB’yi aldı!

Geçtiğimiz günün reyting sonuçları ortaya çıkarken, haftalardır değişmeyen Cuma günlerinin AB sıralamasında bir değişiklik meydana geldi. Şevkat Yerimdar, haftalar sonra AB liderliğinden oldu.

25 Ağustos Reyting Sonuçları Kalp Atışı AB'yi aldı!

Geçtiğimiz hafta aldığı reyting ile yaz ayı rekorunu kıran Şevkat Yerimdar, geçtiğimiz akşam yayınlanan bölümü ile total’deki liderliğini bırakmadı. Total ve ABC1 gruplarında lider olan Fox Tv, AB’de ki birinciliği ise en yakın rakibi Kalp Atışı’nın yayınlandığı Show Tv’e bıraktı.

Can pazarının yaşandığı bir bölüm ile ekranlara gelen Kalp Atışı’nda ise, Bahar’ın vurulması, Eylül’ün namlunun ucunda kalması ile biten bölüm büyük bir ilgi ile izlenirken, bu karmaşa yine de birinci olmasını sağlayamadı, total ve abc1 gruplarını 2. sırada tamamlasa da AB grubunda ilk sırada yer aldı.

Heyecan dolu bölümünün özeti’de total grubu içerisinde 3. sırada yer alırken, Şevkat Yerimdar’ın özeti de total grubunun 4. sırasında yer aldı.

Kanal D ekranlarında yayınlanan Cengiz Han Destanı isimli sinema filmi grubun 5. sırasını tutarken, Fatih Portakal ile Ana Haber yine en çok izlenen haber programı olarak 6. sırada yer aldı.

TV 8’in izdivaç programından devşirme dizisi Aşk-ı Roman’da geçtiğimiz gün olduğu gibi yine 2 barajının altında kaldı ve 1.81 reyting ile 11. sırada kendisine yer bulabildi.

Yorum yapmak için tıkla

Bir cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Daha fazla Genel

Yukarı