Bizimle iletişime geç
Sine Haber

Sine Haber

24 Ağustos Reyting Sonuçları Aşk-ı Roman reytinglerinde kan kaybına devam

Genel

24 Ağustos Reyting Sonuçları Aşk-ı Roman reytinglerinde kan kaybına devam

Dizi yayınlama politikasına uzun süre önce ara veren ve Aşk-ı Roman ile kumar oynayan TV 8, yavaş yavaş hayal kırıklığına doğru ilerliyor. Öyle ki Aşk-ı Roman her geçen gün reyting kaybetmeye devam ediyor.

24 Ağustos Reyting Sonuçları Aşk-ı Roman reytinglerinde kan kaybına devam

Perşembe günlerinin her hafta birinci olan dizisi Ateşböceği bu hafta da total grubu da dahil olmak üzere tüm grupları birinci olarak tamamladı ve iddiasını sürdürmeye devam etti.

Ateşböceği’nin takipçisi geçtiğimiz haftalarda da olduğu gibi tüm gruplarda yine Kanatsız Kuşlar oldu ve o da reytinglerde ki başarısını devam ettirdi. Kanatsız Kuşlar, 0.13 reyting farklı ile liderliği kıl payı kaçırdı.

Star Tv’nin sevilen dizisi Ateşböceği Özet’i ile bile 3.21 reyting aldı ve total grubunu 3. sırada tamamlayarak büyük bir başarıya imza attı. Diğer yandan Kanatsız Kuşlar’ın özeti de total grubunun 6. sırasında yer aldı.

Total grubunda devam eden sıralamada dördüncü sıra Güldür Güldür Show’un tekrarının olurken, sevilen haber programı Fatih Portakal ile Fox Ana Haber, total grubunda 5. sırada yer aldı.

Tv 8’in büyük umutlar beslediği ancak ilk bölümü ile eleştiri oklarının hedefi olan Aşk-ı Roman da kan kaybı devam etti ve, 2.46 ile başladığı reyting oranı, dünkü bölümünde 2 barajın altına düştü ve 1.86 oldu. Aşk-ı Roman önce ki gün ise 2.22 reyting almıştı.

Yorum yapmak için tıkla

Bir cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Daha fazla Genel

Yukarı