Bizimle iletişime geç
Sine Haber

Sine Haber

Sherlock: “Karanlık” Bir 4. Sezon Bekleniyor

sherlock 4.sezonundan haberler

Dizi Haberleri

Sherlock: “Karanlık” Bir 4. Sezon Bekleniyor

Bu karanlık şeylerin bir kısmı, Toby Jones’un oynayacağı yeni kötünün dahil olmasıdır.

<

Benedict Cumberbatch neredeyse manik bir sevincin tadını çıkartıyor. Sherlock’un 4. sezonu görünüşte çözülmesi imkansız olan cinayetleri polislere kıyasla çok daha hızlı ve neşeli bir şekilde çözerek, Pazar akşamı, Doctor Strange’ın yıldızı Holmes ile başlıyor. (bir favori: “Eğer köpek yüzemiyorsa, komşu katildir”). En iyi arkadaşı Watson (Martin Freeman) havasında ve eski suikastçı Mary (Amanda Abington) ile birlikte ilk çocuğunu büyütüyor.

Ancak eşi görülmemiş bu barış, vefat eden Moriarty (Andrew Scott) ile kısa ömürlü sürecek ve büyük ihtimalle rastgele suç mahallerinde Sherlock, Margaret Thatcher’ın parçalanmış heykelleri ile ilgili ölüm sonrası ölümcül bir plan başlatıyor olacak (“oyun başlıyor” diyor Holmes.)

“Hayatlarının en iyi zamanlarını yaşıyorlar” diyor Steven Moffat. “Onları kısa bir biçimde Abominable Bride programında (Ocak ayında yayınlanan tek bölüm) gördüğümüz gibi, üçü çok gülüyor ve her şey yolunda.

Watson’un Mary ile evliliğinin etkileri hakkında birçok spekülasyon var ve yeni çocuklarının doğumu ile ailelerine yeni birinin katılması, ilişkilerini büyük bir ölçüde etkilemiyor. “Orijinal seride de olduğu gibi Sherlock’un Watson’ın evlenmesi ile ilgili bir sorunu bulunmuyor” diyor. “Kimi zaman biraz tuhaf bir biçimde bir tür kıskançlık sergileyebiliyor, o kadar.”

Bu sezonun fragmanlarını izledikten sonra sezonun bu şekilde devam edeceğini düşünmemelisiniz diye uyarıyor Moffat. “Hepsi adrenalin bağımlısı ve bu yanlış bir yerlere gitmek üzere. Hayatınızı bu şekilde yaşayamazsınız ve sürdüremezsiniz. Bunun sonuçları olur. Bilirsiniz, bu bir peri masalı değil. Sezonun kalanı için karanlık şeyler bizi bekliyor.”

“Moriarty, Sherlock Holmes serisinde çok az görünüyor” diye yanıtladı Moffatt. “Genelde kötü biri değil. Etrafta biraz takılır ancak ilk ve son sezonu olan 2. sezonun sonunda öldü. Bu yüzden beni çok rahatsız etmiyor. Aslında çok da kötü bir karaktere sahip olmanız gerekmiyor. Bu her ne kadar düşman olması gereken bir hikaye olsa da, Sherlock’un bir düşmanı olması gerekmiyor. Ve hepimiz Moriarty’i biliyoruz. Yeni bir kötü tanıttığınızda, onlar hakkında birçok gizem ortaya çıkar, ne noktaya varacaklar, ne yapmak istiyorlar, Sherlock onları nasıl yenecek? Her hafta Batman vs. Joker kapışması izleyemeyiz. Kötü karakter sürekli olarak kaybettiğinde dizi pek de cazip gelmeyecektir. Daha öngörülebilir bir hal alır. Daha hiç dokunulmamış, daha az bilinen karakterler de var.”

Sherlock’un “The Six Thatchers” adındaki ilk bölümü, PBS Masterpiece’de Pazar akşamı yayınlanacak.

Yorum yapmak için tıkla

Bir cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Daha fazla Dizi Haberleri

Yeni Haberler

Film Haberleri

Esaretin Bedeli Çok Fazla Beğenildi

← yazdı20 Ocak 2018

Film Haberleri

Kocan Kadar Konuş Romantik Komedi

← yazdı19 Ocak 2018

Film Haberleri

Adore Romantik Film

← yazdı18 Ocak 2018

Film Haberleri

Adalet Birliği Justice League

← yazdı18 Ocak 2018

Film Haberleri

About Time Filmi

← yazdı17 Ocak 2018

Film Haberleri

Grinin Elli Tonu Dram ve Aşk

← yazdı17 Ocak 2018

Film Haberleri

Deadpool Fantastik Bir Film

← yazdı16 Ocak 2018

Film Haberleri

Cm101mmxi Fundamentals Gösterisi

← yazdı15 Ocak 2018

Film Haberleri

Bana Masal Anlatma Aşk Dolu Bir Film

← yazdı15 Ocak 2018
Yukarı