Bizimle iletişime geç
Sine Haber

Sine Haber

FX Taboo: Tom Hardy’nin Hiç Bir Duygusu Yok

fx taboo ilk tanıtım fragmanı

Dizi Haberleri

FX Taboo: Tom Hardy’nin Hiç Bir Duygusu Yok

Hardy yeni yılın başında hem oynayacağı hem de yaratıcılarından birisi olduğu FX’in mini serisi Taboo ile ekranlara geri dönecek.

<

Tom Hardy şu anda oyunculuk sektöründe en tanınmış isimlerden biridir, yakın zamanda Mad Max: Fury Road and The Revenant ve televizyon dizisi Peaky Blinders’da rol aldı. Kariyeri boyunca bir takım benzersiz roller ile ne kadar çok yönlü olduğunu gösterdi. Hardy yeni yılın başında hem oynayacağı hem de yaratıcılarından birisi olduğu FX’in mini serisi Taboo ile ekranlara geri dönecek. Programın fikri Hardy, babası Chips ile yeni bir mini seri için fikirler üretirken oluşmuş.

Taboo için son fragman bu ayın başında yayınlandı ve izleyiciler James Keziah Delaney’in (Hardy) hayatına yakından bir bakış atabildi. Karakter 1800’lerin başındaki İngiltereye lejyonların yıllar önce öldüğünü düşünmesine rağmen babasının nakliye imparatorluğunu yeniden inşa etmek için geri dönüyor. Taboo aynı zamanda Hardy’i Locke yazarı / yönetmeni ve senaryo yazarı olarak gösterdiği çabalardan dolayı Taboo’nun eş yaratıcısı (Hardy ve babası ile birlikte) olarak tanıtılan Peaky Blinders’in yaratıcısı Steven Knight’ı yeniden birleştiriyor.

BBC One, Taboo’nun gerçek televizyon programından 90 saniyelik bir klip yayınladı. Klibi aşağıdan izleyebilirsiniz:

İronik bir şekilde, sahnelerden önceki ve sonraki sahneleri görmeden klipten bir şey anlaşılmıyor ancak Hardy’nin karakterinin önceden tahmin edilemez ve şiddetli, ellerini kirletmekten korkmayan bir insan olduğu anlaşılmaktadır. Babasının geride bıraktığı mülkü geri kazanmak için bir geneleve girdikten kısa bir süre sonra Delaney’i tehdit etme çabalarında başarısız olan kadın ile bir çatışmaya giriyor. Pratik zekâsı ve keskin mizahı ile Delaney unutamayacağımız ama ahlaki değerleri açısından sorgulayacağımız bir karakter.

Taboo’daki gizemli hava kesinlikle bu mini seri için harika bir şey. Bu, herkeste programın gidişatı ile ilgili merak uyandıracağı ve herkesin severek izleyebileceği anlamına gelmektedir. Yüksek görselliği sağlamak için Hardy adının hakkını olağanüstü bir biçimde de veriyor.

Dizi ile ilgili çok fazla şeyi ortaya koymayarak, Taboo birçok insanı kendisine çekecek ve kendi izleyicisi yapacaktır. Ancak etrafımızda bu kadar çok seçim varken bir diziyi izlemeye başlamadan önce yeni bir dizinin ne hakkında olduğunu öğrenmek isteyecek insanlar da olacaktır. Bu kişilere de en iyi yanıtı zaman verecektir.

Taboo, 10 Ocak 2017 tarihinde FX’te yayınlanmaya başlayacak.

Yorum yapmak için tıkla

Bir cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Daha fazla Dizi Haberleri

Yeni Haberler

Film Haberleri

Kurtlar Vadisi Vatan Darbe Girişimi Anlatıyor

← yazdı23 Ocak 2018

Film Haberleri

Canavar Filmi

← yazdı22 Ocak 2018

Film Haberleri

Kelebek Etkisi Bilim Kurgu

← yazdı21 Ocak 2018

Film Haberleri

Esaretin Bedeli Çok Fazla Beğenildi

← yazdı20 Ocak 2018

Film Haberleri

Kocan Kadar Konuş Romantik Komedi

← yazdı19 Ocak 2018

Film Haberleri

Adore Romantik Film

← yazdı18 Ocak 2018

Film Haberleri

Adalet Birliği Justice League

← yazdı18 Ocak 2018

Film Haberleri

About Time Filmi

← yazdı17 Ocak 2018

Film Haberleri

Grinin Elli Tonu Dram ve Aşk

← yazdı17 Ocak 2018

Film Haberleri

Deadpool Fantastik Bir Film

← yazdı16 Ocak 2018
Yukarı